Trening przed maturą – rozwiązywanie zadań maturalnych

Trening przed maturą – rozwiązywanie zadań maturalnych
fot. CE Opus W maju uczniowie po raz kolejny będą zdawać egzamin maturalny według zmienionych zasad. Dobrze zdana matura to szansa na pokonanie konkurencji w wyścigu po indeksy wyższych uczelni i możliwość rozpoczęcia studiów na najbardziej atrakcyjnych kierunkach.
istotne.pl matura, opus, centrum_edukacyjne

Warto więc zrobić wszystko, aby na egzaminie maturalnym zdobyć jak największą ilość punktów.

Trening czyni mistrza – rozwiązywanie dużej liczby zadań maturalnych z pomocą i pod nadzorem profesjonalnego zespołu doświadczonych nauczycieli jest gwarancją, że na egzaminie żadne zadanie nie zaskoczy tegorocznych maturzystów.

Wszystkich uczniów, którzy chcieliby utrwalić poznane w szkole treści i umiejętności i wykorzystać je w praktyce, Centrum Edukacyjne OPUS zaprasza na zajęcia dodatkowe w zakresie rozwiązywania zadań maturalnych.

Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów w grupach 4- lub 6-osobowych, na których uczniowie będą ćwiczyć techniki rozwiązywania arkuszy maturalnych w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych. Spotkania będą miały charakter ćwiczeniowy, aby kursanci zapoznali się z każdym typem zadań, który może pojawić się na maturze. Na zajęciach będą również zadawane prace domowe do samodzielnego rozwiązania. Pod koniec kursu przeprowadzimy dużą maturę próbną.

Dołącz do nas i rozwiązuj zadania pod okiem profesjonalnego zespołu nauczycieli! Nasi wykładowcy wykorzystują w swojej pracy tzw. efektywne metody nauczania i pomagają radzić sobie ze stresem motywacyjnym Dziewięć lat doświadczenia, a także przyjazna i miła atmosfera, która wyzwala w uczniach chęć do ciężkiej pracy i osiągnięcia sukcesu, wpływają na poziom motywacji w przyswajaniu wiedzy i są gwarancją sukcesu.

UWAGA! Zajęcia rozpoczynają się w lutym!

Więcej informacji pod numerem telefonu 693 533 520
w sekretariacie CE OPUS przy ulicy Piaskowej 19 w Bolesławcu,
na stronie internetowej opus.boleslawiec.org

Centrum Edukacyjne Opus w BolesławcuCentrum Edukacyjne Opus w Bolesławcufot. MZ

(informacja zlecona)