BTS Elektros zmierzy się z Siatkarzem Bierutów. Nasi zapowiadają walkę o każdą piłkę

BTS Elektros zmierzy się z Siatkarzem Bierutów. Nasi zapowiadają walkę o każdą piłkę
fot. GA 23 stycznia BTS Elektros rozegra wyjazdowy mecz w Bierutowie na szczycie grupy finałowej III ligi siatkówki z Siatkarzem Bierutów, w którym gwiazdą jest Paweł Siezieniewski, były reprezentant Polski.
istotne.pl siatkówka, bts elektros

Obie drużyny mają aspiracje II-ligowe, więc starcie zapowiada się bardzo emocjonująco. Zespół z Bierutowa jest nowym tworem, ale tylko z nazwy. To w zasadzie drużyna Siatkarza Oleśnica. Latem br., po spadku z II ligi, prezes tego klubu nie mógł dojść do porozumienia z włodarzami Oleśnicy, w związku z czym przeniósł klub do Bierutowa.

Liderem tego zespołu jest Paweł Siezieniewski, wychowanek AZS-u Olsztyn. W tym klubie rozpoczął również karierę seniorską w sezonie 2000/2001. Przed rozpoczęciem sezonu 2003/2004 przeniósł się do Mostostalu Azoty Kędzierzyn-Koźle – ówczesnego mistrza Polski. Od sezonu 2005/2006 miał reprezentować barwy Jastrzębskiego Węgla, jednak już w tym sezonie, na samym początku, został wypożyczony do Energii Sosnowiec. Po powrocie z wypożyczenia zdobył wraz z Jastrzębskim Węglem wicemistrzostwo Polski w 2007 roku. W połowie sezonu 2007/2008 przeniósł się z powrotem do swojego macierzystego klubu AZS Olsztyn. Ostatnio grał w Cuprum Lubin.

W kadrze Polski zadebiutował 29 maja 2002 roku w meczu z Włochami w rozgrywkach Ligi Światowej. Rozwój jego kariery zarówno klubowej, jak i reprezentacyjnej skomplikowały groźne kontuzje, z którymi zmagał się przez kilka kolejnych lat.

BTS Elektros zapowiada walkę o każdą piłkę, trzymajcie kciuki za naszych zawodników. Początek meczu o godz. 17:00.

W tym tygodniu do grona wspomagających klub dołączył Chodyra Clinic – Centrum Implantologii i Ortodoncji.

BTS Elektros/ii