Wygraj drona, weź udział w konkursie Galerii BCC

Wygraj drona, weź udział w konkursie Galerii BCC
fot. Galeria BCC Od dzisiaj 1 sierpnia, Galeria Bolesławiec City Center startuje z kolejną akcją promocyjną.
istotne.pl galeria bcc, dni ceramiki

Tym razem jest ona bezpośrednio związana z wydarzeniem „Wyspa Skarbów:, który odbędzie się podczas Bolesławieckiego Święta Ceramiki w dniach 20-21 sierpnia.

Akcja skierowana jest do wszystkich klientów galerii BCC, którzy w dniach 1-21 sierpnia zrobią zakupy w sklepach BCC (z wyłączeniem POLO Marketu, Apteki pod Klonami, Sklepu Słonimski oraz Cukierni Furtak). Aby wziąć udział w akcji należy zbierać paragony o wartości przekraczającej 100 zł. Każde 100 zł to 1 Talar. Paragony będzie można wymienić podczas Święta Ceramiki na złote talary, za które można będzie kupić super nagrody: między innymi zdalnie sterowane drony, shakery Shake’n’take oraz gry i zabawy zręcznościowe.

Galeria NagordyGaleria Nagordyfot. Galeria BCC

Uwaga! Liczba nagród jest ograniczona! Liczy się kolejność zgłoszeń podczas Święta Ceramiki.

Galeria w Paradzie Ceramicznej otwierającej 22. Bolesławieckie Święto Ceramiki

Podczas dni ceramiki, w weekend, Galerię BCC opanują piraci. Przed Galerią zostanie zorganizowane stoisko promocyjne stylizowane na wyspę piratów. Galeria BCC weźmie udział w Paradzie Ceramicznej wystawiając w niej wspaniały piracki okręt pływający pod banderą BCC. Oprócz nagród w akcji promocyjnej przewidujemy konkursy, zabawy i animacje przeznaczone dla małych i dużych.

Lista nagród

  • 10 Talarów DRON

Napędzany 4-ema silnikami nowoczesny dron, bardzo łatwy w sterowaniu. Lata w domu i na świeżym powietrzu. Mega zabawa dla dużych dzieci i nie tylko! Spraw dziecku prezent, który da radość również Tobie.

Galeria NagordyGaleria Nagordyfot. Galeria BCC
  • 8 Talarów SHAKER

Chcesz żyć w stylu fit? Zacznij od zdrowego odżywiania. Shaker Shake ‘n’ take to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą szybko przygotować pełnowartościowy posiłek. Możesz zabrać go ze sobą do pracy, na spacer lub wycieczkę.

Galeria NagordyGaleria Nagordyfot. Galeria BCC
  • 6 Talarów PIRACKA BECZKA

Wyspa Wesołego Pirata to gra, przy której nikt nie usiedzi spokojnie. Pirat wchodzi do beczki a my wbijamy miecze. Nigdy nie wiadomo, czyj miecz spowoduje, że pirat wyskoczy z beczki. Doskonała gra akcji zapewniająca wielkie emocje! Przyjemny wieczór w gronie rodzinnym i uśmiech na twarzy pociech, bezcenne!

Galeria NagordyGaleria Nagordyfot. Galeria BCC
  • 4 Talary WYSPA MAŁPEK

Małpia wysepka to wspaniała gra ćwicząca zręczność oraz koncentrację dzieci. Gracze wkładają różnokolorowe patyczki w pień palmy, a następnie małpki wpadając do środka zahaczają ogonkami. Rzucamy kostką do gry z kolorowymi polami, by wylosować kolor patyczka, który musimy wyciągnąć z palmy. Cała sztuka polega na tym, aby przy tym nie spadła żadna małpka! Spadające małpki to moc radości i mile spędzony czas w gronie rodzinnym.

Galeria NagordyGaleria Nagordyfot. Galeria BCC