Bardzo dobry spektakl w doborowej obsadzie w BOK-MCC

Bardzo dobry spektakl w doborowej obsadzie w BOK-MCC
fot. BOK-MCC W ramach kulturalnych czwartków, 21 kwietnia na scenie sali Forum została wystawiona komedia sensacyjna „Złodziej” autorstwa Erica Chappella w reżyserii Cezarego Żaka.
istotne.pl bok-mcc, kino forum, cezary żak

Na scenie wystąpili znani i lubiani aktorzy: Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Cezary Żak, Rafał Królikowski i Jacek Braciak.

Dwugodzinny spektakl „Złodziej” w gwiazdorskiej obsadzie, to przede wszystkim inteligentna fabuła i mnóstwo humoru - błyskotliwe żarty, brawurowe zwroty akcji i zaskakujący finał. Akcja, wypełniona jest groteskowymi sytuacjami i angielskim poczuciem humoru. Każda postać w sztuce ma swoje pięć minut i zajmuje ważne miejsce w kryminalnej intrydze.

Akcja „Złodzieja” rozgrywa się w domu za miastem. Późnym wieczorem, gospodarze z przyjaciółmi wracają z przyjęcia. Na gorącym uczynku zostaje przyłapany tytułowy złodziej – w tej roli świetny Cezary Żak. Nie jest to zwyczajny opryszek, to złodziej sympatyczny. Przestępca, przeszukując dom poznał najgłębsze tajemnice mieszkańców i wywrócił wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami.

Publiczność, która wypełniła salę Forum po brzegi gorąco oklaskiwała aktorów, dziękując za świetne przedstawienie.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC