Odnaleziono zaginionego jastrzębia ucznia ZSB

Odnaleziono zaginionego jastrzębia ucznia ZSB
fot. facebook.com/zsb2boleslawiec Ptak został odłowiony koło Przejęsławia. Zauważył go mężczyzna, który słyszał o poszukiwaniach.
istotne.pl poszukiwania, zsb, jastrząb

Zespół Szkół Budowlanych opublikował dziś wieczorem na facebooku dobrą wiadomość. Jastrząb został odnaleziony. Był wygłodzony, ale zdrowy. Nagroda powędruje do pana Krzysztofa, który zauważył ptaka.

Wspaniała wiadomość na początek długiego weekendu:
JASTRZĄB MARKA ODNALEZIONY!!!:D
Z ogromną radością informujemy, że najbardziej poszukiwany ptak w powiecie, jastrząb Harrisa należący do naszego ucznia, jest już bezpieczny. Został odłowiony koło Przejęsławia, około 6 km od miejsca zniknięcia. Zauważył go Pan Krzysztof, który słyszał o poszukiwaniach i skontaktował się z mamą Marka.
Ptak jest cały i zdrowy. Był bardzo głodny. Cały czas latał z dłużcem przy nodze (zielona linka).
Nagroda wysokości 1000zł., ufundowana przez Społeczność Zespołu Szkół Budowlanych, zostanie przyznana w przyszłym tygodniu przez Dyrektora szkoły, choć zaskoczony nią Pan Krzysztof podkreślał, że najważniejsze dla niego jest to, że mógł pomóc.
W imieniu Marka, jego rodziców i całej społeczności ZSB ogromnie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w poszukiwania osobom oraz lokalnym portalom informacyjnym, które udostępniły nasz apel:)

Cieszymy się razem z Markiem z odnalezienia ptaka.