Wernisaż wystawy Dawida Meiera w CIK "Orzeł"

Wernisaż wystawy Dawida Meiera w CIK
fot. BOK-MCC BOK-MCC oraz I Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu zapraszają na wernisaż wystawy fotografii Dawida Meiera, 20 maja o 19.00 w CIK „Orzeł”.
istotne.pl bok-mcc, cik orzeł, dawid meier

Dawid Meier zainteresował się fotografią jako piętnastolatek, od tamtej pory systematycznie poszerzał swoje umiejętności w tej dziedzinie. Samodzielnie szlifował swój warsztat fotograficzny.

Obecnie jest w klasie maturalnej i dzięki talentowi, wytrwałości oraz ciężkiej pracy zapewnił sobie przyszłość. Jego zdjęcia zostały docenione przez University of South Wales dzięki temu zaraz po zdanej maturze rozpocznie studia w Walii na kierunku fotografii dokumentalnej.

Dzięki temu spełni swoje dziecięce marzenia mieszkania za granicą oraz decyzje o spełnianiu siebie zamiast zmuszania do studiowania "czegoś co da mi pewny zarobek..." 19- latek wkrótce spróbuje życia na obczyźnie w celu doskonalenia własnego postrzegania świata.

Dawid Meier w przyszłości obywatel świata, wiecznie w podróży poszukując artystycznego wyrazu, kreowania chwil które zapadną w pamięć.

Zdjęcia które zostaną zaprezentowane na wystawie powstały w ramach projektu szkolnego w ramach obchodów 70-lecia szkoły. Celem projektu było przedstawienie pasji nauczycieli które realizują w czasie wolnym, dzięki temu mamy szanse poznać ich na nowo, bez szkolnej maski.

Wystawa czynna do 30 czerwca 2016 r.

Plakat wystawy fotograficznejPlakat wystawy fotograficznejfot. BOK-MCC
BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC