BTS w finałowym turnieju o II ligę!

BTS w finałowym turnieju o II ligę!
fot. BTS Elektros W drugim meczu turnieju o wejście do II ligi bolesławianie odprawili z kwitkiem drużynę TS Wena Kostrzyn nad Odrą (3:1). Nasi siatkarze już w sobotę zapewnili sobie awans do turnieju finałowego.
istotne.pl bts, mikołów, ts wena kostrzyn

Znakomita wiadomość dotarła do nas z Mikołowa (województwo śląskie), gdzie siatkarze BTS Elektros Bolesławiec biorą udział w turnieju półfinałowym o awans do II ligi. Po wczorajszym zwycięstwie z SPS Głogówek (3:0) BTS odprawił z kwitkiem kolejnego rywala. Tym razem "Elektryczni" zmierzyli się z TS Wena Kostrzyn nad Odrą.

BTS pokonał TS Wena Kostrzyn nad Odrą 3:1BTS pokonał TS Wena Kostrzyn nad Odrą 3:1fot. BTS

Nasi siatkarze rozpoczęli od pewnego zwycięstwa w pierwszym secie 25:18. W drugiej części rywale BTS także nie mieli nic do powiedzenia (25:10). W trzeciej odsłonie do głosu doszli kostrzynianie, którzy wygrali tę partię do 20. Ta porażka podrażniła nasz zespół. Bolesławianie w czwartej części meczu dali swoim rywalom srogą lekcję siatkówki, wygrywając 25:10, a całe spotkanie 3:1. Gratulujemy!

Po meczu radości i pozytywnych emocji nie krył prezes klubu — Jacek Łuczkowski:

Poraziliśmy kolejnego przeciwnika i dzielą nas trzy mecze od II ligi. Dzisiejszą wygraną zapewniliśmy sobie awans do finału. Jutro gramy z Mikołowem, gospodarzem, i walczymy tak naprawdę o to, czy awansujemy do finału z pierwszego, czy drugiego miejsca. Jesteśmy już w finale, gdzie będziemy mieli jeszcze trzech przeciwników. Nie wiemy tylko jeszcze gdzie pojedziemy na finał. Wszystko okaże się w niedzielę. Jesteśmy na finiszu.

BTS/ii