Przedsprzedaż biletów na nowe Gwiezdne Wojny

Przedsprzedaż biletów na nowe Gwiezdne Wojny
fot. BOK-MCC W Forum można kupować bilety w przedsprzedaży na „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”. Pierwszy seans o północy z 17 na 18 grudnia.
istotne.pl bok-mcc, kino-forum, gwiezdne wojny

Przedsprzedaż biletów będzie obejmowała wszystkie grudniowe seanse. Dostępne będą następujące wersje i formaty filmu: 2D dubbing, 3D dubbing, 2D napisy, 3D napisy. W związku z dużym zainteresowaniem tytułem, uprzejmie prosimy o wcześniejszy odbiór zarezerwowanych biletów! Szczegóły na bolesławieckiej stronie kina Forum.

George Lucas, wizjoner, scenarzysta i reżyser Gwiezdnych wojen, stworzył wypełnione tajemniczą Mocą gwiezdne uniwersum, którego trzonem jest sześć pełnometrażowych filmów. Już w grudniu 2015 roku filmowy świat Gwiezdnych wojen powiększy się o kolejną opowieść: „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” – jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów ostatnich lat. Akcja obrazu rozgrywać będzie się 30 lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedi". W siódmej części do swoich ról powrócą: Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker i Warwick Davis. Ponadto na ekranie pojawią się John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson i Max von Sydow.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC