Tanie ubranka i zabawki dla dzieci

Tanie ubranka i zabawki dla dzieci
fot. Krzysztof Gwizdała Festyn i sprzedaż używanych ubranek dla dzieci oraz zabawek odbędzie się w sobotę, 30 maja w przedszkolu nr 1 przy ulicy Jana Pawła.
istotne.pl przedszkole, dziecko

Rada Rodziców przy Miejskim Przedszkolu nr 1 prosi mamy o wparcie akcji. Na festyn potrzebne są wyprane ubranka dla dzieci w wieku od 0 do 7 lat oraz drobne zabawki, klocki, książeczki. Mogą też być używane wrotki, rowerki, hulajnogi czy rolki. Rzeczy można przynosić do przedszkola w godzinach od 7:00 do 16:00 do 28 maja.

Jeżeli po zimie mamy mają dużo niepotrzebnych ubranek, z których dzieci wyrosły lub zabawek, którymi się już nie bawią, można ofiarować je na festyn i sprawić wielką radość innym dzieciom. Rzeczy te będzie można kupić za bardzo niskie ceny i dostępne będą dla wszystkich, którzy na kiermasz przyjdą.

Rada Rodziców zachęca do uczestnictwa w festynie. Będzie konferansjer organizujący gry i zabawy dla dzieci oraz zespół muzyczny. Zorganizowany będzie bufet i poczęstunek.

Festyn odbędzie się 30 maja, od 10:00 do 14:00. Pieniądze zebrane podczas festynu zostaną przekazane na zakup pomocy dydaktycznych dla przedszkola.

(informacja AO/GH/KG)