Dwie osoby ranne w kolizji na skrzyżowaniu Piastów i Spokojnej

Dwie osoby ranne w kolizji na skrzyżowaniu Piastów i Spokojnej
fot. Marcin Zabawa Na skrzyżowaniu zderzyły się Opel Meriva i Opel Vectra. W kolizji ucierpiały dwie osoby: kierowca Vectry oraz jeden z przechodniów.
istotne.pl policja, kolizja

Do kolizji doszło w piątek, 6 maja, na skrzyżowaniu ulic Piastów i Spokojnej w Bolesławcu. Opel Meriva jechał ulicą Piastów i na skrzyżowaniu z ulicą Spokojną zderzył się z prawidłowo jadącym Oplem Vectrą. Vectra wjechała na chodnik, potrącając starszego mężczyznę, jednego z przechodniów. W kolizji ucierpiały dwie osoby: kierowca Vectry oraz przechodzień.

Merivą podróżowali dwaj amerykańscy żołnierze. Nie zatrzymali się przed znakiem „Stop”, bo jakiś dowcipniś go wcześniej odwrócił. Na szczęście tym razem nie doszło do tragedii. Przebieg zdarzenia drogowego oraz jego przyczynę ustala policja i żandarmeria wojskowa.

Do kolizji przyzynił się dowcipniś, który obrócił znak StopDo kolizji przyzynił się dowcipniś, który obrócił znak Stopfot. Marcin Zabawa
Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Spokojna i PiastówDo zderzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Spokojna i Piastówfot. Marcin Zabawa

(informacja: ii)