Wysokie zwycięstwo BKS w Głogowie

Piłkarze na murawie
fot. istotne.pl Bolesławianie pokonali Chrobrego II aż 5:1. Trzy gole dla naszej drużyny zdobył Chrystian Serkies. Bramki dla BKS zdobyli także Łukasz Filipiak i Jacek Bochnia.

W niedzielę, 8 maja, BKS rozegrał wyjazdowe spotkanie z Chrobrym II Głogów. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem naszej drużyny. W 23 minucie bramkę dla BKS zdobył Chrystian Serkies. 10 minut później wyrównał Dawid Ciechelski. Tuż przed przerwą bolesławianie wyszli na prowadzenie. Gola na 2:1 dla BKS zdobył ponownie Chrystian Serkies.

Po zmianie stron BKS zdobył jeszcze 3 gole. Na 3:1, w 56 minucie, podwyższył Łukasz Filipiak. W 72 minucie trzecią bramkę w meczu zdobył Chrystian Serkies. W 85 minucie wynik meczu na 5:1 dla BKS ustalił Jacek Bochnia. Po zwycięstwie nad rezerwami Chrobrego BKS opuścił strefę spadkową i zajmuje 12 miejsce w tabeli. Jednak aby się utrzymać w IV lidze nasz zespół musi wygrać jeszcze kilka spotkań.

W najbliższą sobotę (14 maja) BKS zmierzy się u siebie z Orkanem Szczedrzykowice. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17:00.