Marcin Ciliński ponownie trenerem BKS Bobrzanie!

Marcin Ciliński ponownie trenerem BKS Bobrzanie!
fot. Marcin Zabawa Dwa lata po rozstaniu z klubem trener powraca na stadion przy ul. Spółdzielczej. Selekcjoner poprowadzi IV-ligowy BKS w sezonie 2010/2011.
istotne.pl bks bobrzanie, trener, marcin ciliński

BKS Bobrzanie ma trenera. W środę (30 czerwca) Zarząd Bolesławieckiego Klubu Sportowego Bobrzanie podjął decyzję o ponownym powierzeniu trenerskiej funkcji Marcinowi Cilińskiemu.Trener Ciliński zastąpi na stanowisku Leszka Dulata. Marcin Ciliński rozpocznie pracę w BKS Bobrzanie 12 lipca. Tego samego dnia trener spotka się z drużyną i z nowymi zawodnikami.

Marcin Ciliński, to 42-letni trener i były piłkarz. Był zawodnikiem m.in. Zgłębia Lubin, Miedzi Legnica, Olimpii Poznań i Górnika Polkowice. W Bolesławcu Marcin Ciliński pracował przez 4 sezony (przez 3 był grającym trenerem). To wraz z nim drużyna BKS wywalczyła w sezonie 2003/2004 awans do IV ligi. Dwa lata temu Marcin Ciliński pożegnał się z naszą drużyną. Po odejściu z BKS trenował Prochowiczankę Prochowice. Starał się także o pracę w Miedzi Legnica, ale ostatecznie został trenerem Polonii/Sparty Świdnica. Z III-ligowej Świdnicy został zwolniony po kilku przegranych spotkaniach.

Czy BKS Bobrzanie pod wodzą „nowego-znanego” trenera zaprezentuje się lepiej niż w poprzednim sezonie? Czy decyzja zarządu klubu była trafiona? O tym wszystkim przekonamy się już w rundzie jesiennej rozgrywek.

(informacja BKS Bobrzanie/ii)

Zobacz także

BKS Bobrzanie - oficjalna strona klubu

BKS Bobrzanie - strona nieoficjalna