Znamy zwycięzców turnieju siatkówki plażowej

Znamy zwycięzców turnieju siatkówki plażowej
fot. MOSiR W zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zawodach triumfowały zespoły TOP 1, Mikasa i Dorjany.
istotne.pl mosir, turniej, siatkówka plażowa

W sobotę, 26 czerwca, w Ośrodku Wodno-Sportowym MOSiR rozegrano I Turniej Siatkówki Plażowej. W zawodach wystartowało 21 drużyn. W kategorii kadetów najlepsza okazała się ekipa TOP 1, czyli Arkadiusz FolgaŁukasz Krawiec. Drugie miejsce zajął zespół TOP 2, grający w składzie: Paweł Głowik i Robert Walkowiak. Na trzeciej pozycji uplasował się team Klimczyszyn, czyli Bartłomiej Klimek i Michał Stańczyszyn.

fot. MOSiR
fot. MOSiR

W kategorii mężczyzn zwyciężyła Mikasa, czyli Tomasz Pawlik i Marcin Lelek. Drugie miejsce wywalczyła drużyna SBM (Mateusz Świerzewski i Sławomir Janusz). Trzecią lokatę zajęli Marian i Rutek, czyli Mariusz Zaręba i Paweł Rutkowski.

fot. MOSiR
fot. MOSiR

W kategorii kobiet najlepsza okazała się drużyna Dorjany, grająca w składzie: Dorota Burdyna i Katarzyna Segiet. Na drugiej pozycji uplasował się zespół Być Może (Marta Micińska i Jolanta Temparale). Trzecie były Edzie, czyli Dominika Mienculewicz i Edyta Szewczuk.

fot. MOSiR

Zawody odbyły się w ramach Otwartych Mistrzostw Bolesławca 2010. Organizatorem rozgrywek był MOSiR.

(informacja MOSiR/ii)