Kapitalna komedia w Forum!

Kapitalna komedia w Forum!
fot. http://www.klimakterium.art.pl/ Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki zaprasza na spektakl „Klimakterium... i już”, w którym wystąpią znane i lubiane aktorki. Dla Czytelników portalu IstotneInformacje.pl mamy dwie wejściówki na to wydarzenie.
istotne.pl konkurs, bok-mcc, spektakl, klimakterium

„Klimakterium... i już” to największy humorystyczny hit ostatnich sezonów, przyciągający rzesze widzów w każdym wieku. Spektakl łączy elementy kabaretu, musicalu i farsy. W znakomitej komedii występują znane i lubiane aktorki:

  • Elżbieta Jodłowska jako Pamela
  • Krystyna Sienkiewicz lub Ewa Złotowska jako Krycha
  • Grażyna Zielińska jako Zocha
  • Elżbieta Jarosik lub Hanna Chojnacka lub Iga Cembrzyńska jako Malina.

Cztery przyjaciółki tańczą, śpiewają, a nawet rapują, uzmysławiając publiczności, że humor jest najlepszym lekarstwem na kłopoty!

Spektakl odbędzie się 6 maja w sali Forum. Początek o 20:30. Bilety kosztują 70 zł. Sala kina Forum jest niewielka, dlatego też wskazany jest pośpiech! Rezerwacji biletów można dokonać na stronie www.ebilet.pl.

Uwaga, konkurs! Zakończony

Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które za pomocą [ formularza kontaktowego ] odpowiedzą na pytanie: Kto napisał sztukę „Klimakterium... i już”?

Uwaga: przy wysyłaniu odpowiedzi należy podać numer swojego telefonu. W przeciwnym razie odpowiedź nie będzie brana pod uwagę.

Aktualizacja 2010-04-19 10:48

Konkurs został rozstrzygnięty. Wejściówki otrzymają panie Monika i Anna.

(informacja BOK-MCC/ii, fot. http://www.klimakterium.art.pl)

Zobacz także

Więcej o spektaklu