Ewa Ochocka podwójną złotą medalistką mistrzostw województwa

Ewa Ochocka
fot. MKS Bolesłavia Zawodniczka MKS Bolesłavia wywalczyła złoto w biegu na 60 m oraz w skoku w dal. Na podium stanął też inny bolesłavianin, Arwid Krzyżanowski, który zdobył brąz w biegu na 300 m.
istotne.pl 0 lekkoatletyka, bolesłavia, ewa ochocka

W sobotę, 5 lutego, w Wałbrzychu rozegrano Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików, w których wystartowało 227 zawodników. Międzyszkolny Klub Sportowy Bolesłavia reprezentowało 30 młodych lekkoatletów. Najlepiej spośród nich najlepiej spisała się podopieczna trenerki Małgorzaty MarkowskiejEwa Ochocka. W swoich koronnych konkurencjach (biegu na 60 m i skoku w dal) bolesłavianka wywalczyła tytuł mistrzyni Dolnego Śląska. W obu przypadkach Ewa pobiła swoje rekordy życiowe.

Ewa OchockaEwa Ochockafot. Paweł Wiśniewski

Natomiast brązowy medal dla MKS Bolesłavia zdobył Arwid Krzyżanowski. Wychowanek Ryszarda Posackiego zajął trzecie miejsce w biegu na 300 m.