Dziewczęta z II LO mistrzyniami strefy w siatkówce

Siatkarki z II LO
istotne.pl 0 pceikk bolesławiec, 2lo bolesławiec

W czwartek (27 stycznia) w sali II LO w Bolesławcu rozegrano mecze finałowe strefy jeleniogórskiej w siatkówce dziewcząt (szkoły ponadgimnazjalne). Mistrzem strefy została drużyna z II LO w Bolesławcu. W półfinale zespół II LO pokonał reprezentację I LO w Bolesławcu 2:0 (25:17, 25:12). W finale gospodynie turnieju zmierzyły się z ZSP z Lubania. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 2:0 (25:17, 25:5). III miejsce zajęła reprezentacja I LO.

Siatkarki z II LO wywyalczyły mistrzostwo strefySiatkarki z II LO wywyalczyły mistrzostwo strefyfot. MOS

Mistrzowska drużyna z II LO awansowała do finału wojewódzkiego. Mistrzynie strefy występowały w następującym składzie: Dorota Burdyna, Zofia Lenkiewicz, Dominika Mienculewicz, Patrycja Ciesielska, Katarzyna Segiet, Katarzyna Melko, Agnieszka Sikora, Urszula Bachusz, Patrycja Kosarczyk, Katarzyna Olichwer, Marika Nastał, Ewa Serkies i Sandra Ryś. Opiekunem zwycięskiej drużyny był Piotr Napiórkowski. Organizatorem rozgrywek był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, będący w strukturach Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr.

Dziewczęta z I LO zajęły miejsce trzecieDziewczęta z I LO zajęły miejsce trzeciefot. MOS