Piłkarskie derby powiatu już w niedzielę!

Piłkarskie derby powiatu już w niedzielę!
fot. BKS BKS Bobrzanie zmierzy się w Nowogrodźcu z tamtejszym Chrobrym. Mecz 15 kolejki będzie ostatnim w rundzie jesiennej sezonu 2009/2010.
istotne.pl bks bobrzanie, derby, chrobry nowogrodziec

W niedzielę (8 listopada) seniorzy BKS Bobrzanie rozegrają ostatni mecz jesiennej kolejki rozgrywek IV ligi dolnośląskiej. Bolesławianie, zajmujący dziewiąte miejsce w tabeli, zmierzą się w Nowogrodźcu z tamtejszym Chrobrym. Zespół z Nowogrodźca zajmuje w tabeli rozgrywek miejsce trzecie. Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00. Będzie to ostatnia kolejka rozgrywek w sezonie jesiennym.

Zespoły BKS i Chrobrego spotkały się w rozgrywkach IV ligi w sezonie 2005/2006. Wówczas w meczu w Nowogrodźcu wygrali gospodarze 2:1. Gole dla Chrobrego zdobyli: Zdzisław Wiśniowiecki i Marcin Sudoł. Honorowe trafienie dla BKS zaliczył Grzegorz Nowak. BKS zrewanżował się rywalom w rudzie wiosennej u siebie. Bolesławianie wygrali wówczas 2:1. Bramki dla BKS strzelili: Łukasz Rudyk i Grzegorz Nowak, dla Chrobrego - Krzysztof Lechowski.

DZPN odwołał 16 kolejkę IV ligi

Decyzją DZPN 16 kolejka spotkań IV ligi dolnośląskiej została odwołana. Z powodu niesprzyjających warunków pogodowych oraz złego stanu boisk DZPN odwołał także mecze Ligi Dolnośląskiej Juniorów, które były zaplanowane na 21/22 listopada.

(informacja Marcin Zabawa)

Zobacz także

BKS Bobrzanie - oficjalna strona klubu