TOP pokonał AZS KK Jelenia Góra 3:0

Siatkarze TOP Bolesławiec
istotne.pl 0 top bolesławiec, jelenia góra, siatkówka

W sobotę (7 października) siatkarze TOP rozegrali pierwszy mecz w rozgrywkach IV ligi siatkarzy. Przeciwnikiem bolesławian był AZS Kolegium Karkonoskie Jelenia Góra. W pierwszym secie jeleniogórzanie byli tłem dla dobrze grających zawodników TOP. Bolesławianie ani razu nie oddali prowadzenia i gładko wygrali 25:15.

TOP Bolesławiec pokonał AZS KK Jelenia Góra 3:0 w setachTOP Bolesławiec pokonał AZS KK Jelenia Góra 3:0 w setachfot. Marcin Zabawa

Na początku drugiego seta gra była wyrównana. Do stanu 8:8 walka toczyła się punkt za punkt. W dalszej części seta TOP zdobył przewagę i nie oddał jej do końca, wygrywając 25:16. Goście popełniali mnóstwo błędów: ataki w taśmę, zepsute zagrywki oraz nieporozumienia i oddawanie „darmowych piłek”. W połowie trzeciego seta siatkarze TOP zaczęli grać chaotycznie. Przy stanie 16:12 dla TOP o czas poprosił trener bolesławian Bogusław Mienculewicz. Goście zdołali jeszcze odrobić straty i doprowadzić do wyniku 17:18. Na szczęście bolesławianie ponownie wyszli na prowadzenie i pewnie wygrali trzecią odsłonę gry 25:20.

Drużyna siatkarzy TOP BolesławiecDrużyna siatkarzy TOP Bolesławiecfot. Marcin Zabawa

Po pierwsze kolejce spotkań TOP Bolesławiec zajmuje pierwsze miejsce w tabeli rozgrywek.

TOP Bolesławiec: Marcin Czarnecki, Kamil Biczak, Andrzej Dąbrowski, Mariusz Zaręba, Sławomir Potocki, Tomasz Pawlik, Marcin Lelek, Radosław Turczyński, Krzysztof Bondrow, Paweł Nastula, Piotr Kozłowski, Paweł Wiatrowski.