Tarot dla starosty

Tarot dla starosty
fot. B.org Tarocista Paweł Dziwisz postawił karty Cezaremu Przybylskiemu, staroście bolesławieckiemu.
istotne.pl cezary przybylski, starosta, tarot

Karty pokazują Cezarego Przybylskiego jako osobę ciepłą i oddaną rodzinie. Przebywanie z bliskimi daje mu dużo zadowolenia i szczęścia. Starosta lubi sprawy związane z domem, a domownicy mają do niego żal, że za dużo przebywa w pracy i uważają, że za bardzo się poświęca, nie mając z tego zbyt wiele.

W pracy, według kart, Przybylski kończy pozytywnie pewien etap formalno-prawny. W najbliższym czasie czeka go wdrożenie projektów, które przyniosą zyski i dadzą zadowolenie. Pomocna będzie kobieta, z którą współpracuje: Ryba, Rak lub Skorpion. Karty pokazują też zewnętrzne kłótnie i protesty, ale w rezultacie, jak mówi tarot, wybory starosty będą trafne.

Choć według kart otoczenie bardzo patrzy mu na ręce, z wróżby wynika, że powinien być konsekwentny. Karty ostrzegają, że staroście bardzo mocno bruździ jakiś mężczyzna spod znaku Barana, Lwa lub Strzelca, mający dużo do powiedzenia.

Czas zimowy to dla starosty imprezy rodzinne. W nowym roku Cezary Przybylski będzie uczestniczyć w jakimś większym zebraniu, gdzie może pozytywnie załatwić ważne sprawy, ale tylko wtedy, gdy zawalczy o swoje propozycje.

Cezary Przybylski czuje się niedoceniany. Wróżba pokazuje, że brakuje mu siły przebicia i chętnie widziałby wśród pracowników ludzi młodych. W kadrze powiatu, według kart, jest zbyt dużo powiązań rodzinnych, które starosta powinien zweryfikować.

Karciana charakterystyka starosty jest bardzo pozytywna. Opisuje Przybylskiego jako osobę, która nie stara się wykreować na kogoś, kim nie jest. Łatwo nawiązuje kontakty i jest przychylny ludziom. Taki wychowawca klasy, do którego można przyjść z problemami. Daje szanse innym, a współpracownicy traktują go jako właściwego człowieka na właściwym miejscu. Prezydentem Polski nie chciałby zostać, ale posłem tak. Ludzie mu ufają, jest odbierany jako człowiek sukcesu, który na to zapracował.

Po przeczytaniu wróżby dla starosty byliśmy zaskoczeni tym, że jest tak inna od tej dla prezydenta. Możliwe, że intuicyjnie stanęliśmy po jasnej stronie mocy.


Paweł Dziwisz – absolwent Instytutu Religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się problematyką relacji między religią a ezoteryką. Od 1996 roku zajmuje się Tarotem praktycznym, pomagając ludziom w rozwiązywaniu ich problemów. Od 2000 roku prowadzi kursy Tarota, zawierające elementy astrologii, numerologii, Run i chiromancji. Jest autorem ksiązki „Tarot a religia”.