BKS żąda przeprosin od przedstawiciela Bolec.Info

BKS żąda przeprosin od przedstawiciela Bolec.Info
fot. BKS Kolejne osoby zamierzają wytoczyć proces Bolec.Info. Tym razem poszło o komentarz w informacji o meczu w Nowogrodźcu.
istotne.pl bks bobrzanie, bolec.info, kazimierz marczewski

Po staroście Przybylskim, który rozważa wystąpienie na drogę sądową przeciwko Bolec.Info za tytuł informacji o konkursie, teraz zarząd Bolesławieckiego Klubu Sportowego „Bobrzanie” zapowiada proces. Poszło o informację, w której zamieszczono opinię Kazimierza Marczewskiego, który napisał, że piłkarze BKS, trener i działacze zachowywali się po chamsku w czasie meczu w Nowogrodźcu. Kazimierz Marczewski pisał także, że działacze i piłkarze popierają złe zachowania.

Zarząd Klubu Sportowego BKS Bobrzanie żąda od Marczewskiego ujawnienia konkretnych przypadków chamskiego zachowania działaczy klubu. – Ciekaw jestem, co powie pan Marczewski, gdy przyjdzie do konkretów. Ani Piotr Bieńkowski ani ja nikomu nie ubliżaliśmy. Ale może nie wiemy, jak się zachowywaliśmy i pan Marczewski nas oświeci – mówi wzburzony Jan Woch, prezes klubu. Zapewnia też, że żadnego protestu w sprawie meczu klub nie składał i jest to kłamstwo Marczewskiego.

Z oświadczenia BKS Bobrzanie wynika, że jeśli Kazimierz Marczewski i Bolec.Info nie przeproszą i nie sprostują swojej informacji, zarząd klubu wystąpi na drogę sądową za publikacje oszczerstw i kłamstw wobec klubu. Kazimierz Marczewski w rozmowie z nami zapowiedział przygotowanie oświadczenia w tej sprawie.

Przypomnijmy, Kazimierz Marczewski był kiedyś dyrektorem Surmin-Kaolin i prezesem Bolesławieckiego Towarzystwa Gospodarczego. W 2006 roku kandydował na stanowisko burmistrza Nowogrodźca. Przegrał z Robertem Relichem. Obecnie reprezentuje dział reklamy na portalu założonym przez swojego syna.

Oświadczenie klubu BKS Bobrzanie trafiło do trzech portali.

Oświadczenie Zarządu BKS Bobrzanie

W związku z zamieszczeniem przez portal internetowy bolec.info komentarza Kazimierza Marczewskiego dotyczącego meczu Chrobry Nowogrodziec – BKS Bobrzanie Bolesławiec proszę o ujawnienie przypadków chamskiego zachowania się działaczy naszego klubu w trakcie w/w meczu, w celu wyjaśnienia i podjęcia ewentualnych kroków dyscyplinarnych.

Jeżeli takowe nie zostaną ujawnione wzywam portal internetowy bolec.info i Pana Kazimierza Marczewskiego do zamieszczenia sprostowanie w relacji meczowej, jak również do opublikowania przeprosin za oszczerstwa podane w w/w relacji dotyczące działaczy naszego klubu. Informujemy również, iż fakt złożenia protestu po odbytym meczu przez nasz klub jest kłamstwem wysnutym przez Pana Kazimierza Marczewskiego.

Jeżeli przeprosiny i sprostowania nie ukażą się w terminie 3 dni od daty publikacji niniejszego pisma Zarząd Klubu Sportowego BKS Bobrzanie wystąpi na drogę sądową za publikacje oszczerstw i kłamstw wobec naszego klubu przez portal internetowy bolec.info i Pana Kazimierza Marczewskiego.

(informacja ii)