BKS: remis z Orkanem Szczedrzykowice

Logo BKS Bobrzanie Bolesławiec
istotne.pl 0 orkan, szczedrzykowice, bks bolesławiec

W niedzielę (10 października) BKS Bobrzanie rozgrywał wyjazdowe spotkanie z Orkanem Szczedrzykowice. W pierwszej połowie zdecydowanie przeważali goście. Spośród wielu okazji bramkowych dla BKS wykorzystana została tylko jedna. W 15 minucie bramkarza gospodarzy pokonał Chrystian Serkies. Trzy minuty wcześniej sytuację sam na sam z bramkarzem zmarnował Kamil Mielnik. W 25 minucie "setkę" zmarnował Serkies. Minutę później ten sam zawodnik ponownie przegrał pojedynek z bramkarzem gospodarzy, a piłka, uderzona przez Polańskiego głową, odbija się od poprzeczki.

W drugiej połowie BKS w niczym nie przypominał drużyny z pierwszych 45 minut. Chaotyczna gra bardziej odpowiadała gospodarzom, którzy w 57 minucie doprowadzili do wyrównania. Wynik spotkania strzałem po ziemi (z 15 metrów) ustalił Grzegorz Zagrodny.

Skład BKS Bobrzanie: Łokaj - Nowakowski M., Gajewski, Pietrzak, Sworacki (76' Bednarowski) - Klimas, Filipiak, Mielnik (61' Kumoś), Nowakowski E., Polański (68' Gogut) - Serkies.

W 11 kolejce IV ligi (sobota, 16 października, godzina 15:00) BKS Bobrzanie będzie podejmował Piasta Zawidów. W środę (13 października) w Zebrzydowej nasz zespół zmierzy się w okręgowym Pucharze Polski ze Spartą. Początek meczu zaplanowano na 15:30.