Porażka BKS z Pumą Pietrzykowice

Piłkarze na murawie
fot. istotne.pl Bolesławianie przegrali z Pumą Pietrzykowice 1:2. Obie bramki dla gości zdobył Karol Gajos. Honorowe trafienie dla BKS zaliczył Jacek Bochnia. Na wtorkowym spotkaniu zarządu klubu prezes Jan Woch ma złożyć rezygnację.
istotne.pl 0 jan woch, puma, pietrzykowice, bks bolesławiec

W sobotę (18 września) BKS Bobrzanie podejmował Pumę Pietrzykowice. Przed meczem wicestarosta Starosta Chwojnicki wręczył buty piłkarskie jednemu z zawodników BKS. Tym razem upominek otrzymał Jacek Bochnia. O tym kto otrzyma buty zadecydowała drużyna.

Tym razem wicestarosta Stanisław Chwojnicki nagrodził nowymi butami Jacka BochnięTym razem wicestarosta Stanisław Chwojnicki nagrodził nowymi butami Jacka Bochnięfot. Marcin Zabawa

Niestety, zespół Marcina Cilińskiego przegrał sobotnie spotkanie 1:2. Pierwsza bramka padła w 27 minucie meczu. Po błędach obrony piłka trafiła do Karola Gajosa, zaś ten nie dał szans Sebastianowi Łokajowi. W 45 minucie bramkę głową na 1:1 zdobył Jacek Bochnia.

Jacek Bocnia (pierwszy z lewej) zdobył dla BKS honorowego golaJacek Bocnia (pierwszy z lewej) zdobył dla BKS honorowego golafot. Marcin Zabawa

W 53 minucie goście wyszli na prowadzenie. Podbramkowe zamieszanie wykorzystał ponownie Karol Gajos. Zawodnik Pumy zdobył bramkę z przewrotki. Wynik do końca meczu już się nie zmienił. BKS miał kilka okazji do wyrównania, lecz żadnej nie wykorzystał. To był kolejny słaby mecz w wykonaniu naszej drużyny. Jeżeli drużyna nie potrafi wygrać z zespołami z dołu tabeli, to co będzie jak dojdzie do pojedynku z liderami? W następnej kolejce BKS Bobrzanie rozegra wyjazdowe mecz z liderem tabeli - Bielawianką Bielawa.

Prezes Jan Woch zrezygnuje

Serwis IstotneInformacje.pl dowiedział się nieoficjalnie, że po przegranym meczu z Pumą Prezes BKS Bobrzanie Jan Woch podjął decyzję o rezygnacji z funkcji prezesa zarządu. Rezygnacja ma zostać formalnie złożona podczas wtorkowego spotkania zarządu klubu. O wyniku wtorkowego posiedzenia zarządu BKS Bobrzanie poinformujemy w serwisie.