Znamy zwycięzców turnieju darta

Lotka i tarcza
istotne.pl 0 zawody, dart, mosir bolesławiec

W piątek, 17 września, w Centrum Gier i Zabaw TOP Bolesławiec przy al. Wojska Polskiego rozegrano V Turniej Darta. W rozgrywkach wzięło udział 36 osób. Zawodnicy rywalizowali w pięciu kategoriach. Oto nazwiska najlepszych:

3. Mateusz Zielonka

W kategorii open kobiet triumfowała Barbara Ostaszewska. Na drugiej pozycji uplasowała się Jolanta Mienculewicz, a na trzeciej – Violetta Król. Natomiast w kategorii open mężczyzn zwyciężył Sławomir Dziewulski. Drugi był Paweł Marcichowski, a trzeci – Marek Dopieralski.

Turniej odbył się w ramach Otwartych Mistrzostw Bolesławca 2010. Zawody zostały zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz TOP.