Bartosz Wróbel brązowym medalistą mistrzostw Polski

Bartosz Wróbel
fot. MKS Bolesłavia Podopieczni MKS Bolesłavia bardzo dobrze spisali się podczas lekkoatletycznych Mistrzostw Polski Młodzików w Toruniu. Bartosz Wróbel wywalczył brąz w biegu na 2000 m.
istotne.pl 0 lekkoatletyka, wróbel, bolesłavia

W dniach 25-26 września w Toruniu rozegrano Mały Memoriał im. Janusza Kusocińskiego. W zawodach wystartowała trzyosobowa reprezentacja Międzyszkolnego Klubu Sportowego Bolesłavia. Brązowy krążek na dystansie 2000 m wywalczył Bartosz Wróbel. Młody lekkoatleta uzyskał wynik 5:54.09, który jest jego nowym rekordem życiowym.

Ewa Ochocka zajęła siódme miejsce w biegu na 100 m (z wynikiem 13.00) oraz piątą lokatę w skoku w dal (5.25). W tej samej konkurencji wystartowała Paula Kowalik. Sportsmenka uplasowała się na dziewiątej pozycji (z wynikiem 5.04). Trenerką bolesłavian jest Małgorzata Markowska.

Od lewej: Paula Kowalik, Bartosz Wróbel i Ewa OchockaOd lewej: Paula Kowalik, Bartosz Wróbel i Ewa Ochockafot. MKS Bolesłavia
Małgorzata Markowska i Bartosz WróbelMałgorzata Markowska i Bartosz Wróbelfot. MKS Bolesłavia