Kreatywne warsztaty w Sali Zabaw Oli

Kreatywne warsztaty w Sali Zabaw Oli
fot. Sala Zabaw Oli Sala Zabaw Oli zaprasza wszystkie dzieci na profesjonalne warsztaty kreatywności. Warsztaty Młodych Artystów organizowane są przez firmę CoolHome. Sprawdzona na rynku wrocławskim firma od teraz także w Bolesławcu – tylko w Sali Zabaw Oli przy ul. Mickiewicza.
istotne.pl dziecko, sala zabaw oli

Aby dobrze radzić sobie we współczesnym świecie należy się wykazywać kreatywnością. Dzieci ze swej natury są kreatywne, ale tę wspaniałą zdolność należy w nich pielęgnować, rozwijać i ukierunkowywać. Najlepszą drogą do tego jest wspieranie rozwoju manualnego i plastycznego dziecka od najmłodszych lat.

Autorski program zajęć plastycznych powstał z myślą o rodzicach chcących poprzez zabawę ze sztukami plastycznymi kształtować pożądane w dorosłym życiu cechy i umiejętności. W trakcie odkrywania swoich talentów i zdolności dziecko staje się samodzielne, chętne do podejmowania działania i prezentowania efektów swojej pracy.

Serdecznie zapraszamy. Bolesławiec, ul Mickiewicza 6 b (1 piętro), tel. 513 107 330. Uwaga! Trwają zapisy!

Profesjonalne warsztaty kreatywności dla dzieci to mnóstwo ciekawych tematów zajęć, twórcza atmosfera oraz bezpieczne i atestowane materiały. Warsztaty są ogromną frajdą dla dzieci. Najmłodsi odkryją co można namalować używając tylko paluszków. Zaprojektują koszulkę z własnym wzorem i zostaną obiecującym projektantem mody, wybudują osiedle według swojego pomysłu czy usypią kolorową mandalę. Naczynie ozdobione stempelkami będzie można podarować babci kolekcjonującej bolesławiecką ceramikę. W przechowalni wspomnień - ozdobimy zdjęcia z rodzinnego albumu techniką super modnego scrapbookingu.

Starsi wcielą się w malarzy i namalują portret na prawdziwym obrazie oraz przygotują się do bycia światowej sławy mistrzem designu. To tylko cześć z mocy atrakcji jakie przygotowaliśmy dla przyszłych architektów, chirurgów plastyków, właścicieli agencji reklamowych, grafików komputerowych i wielu innych, którym umiejętności i wyczucie plastyczne jest niezbędne w codziennej pracy.

Sala Zabaw Oli - nauka i bezpieczna rozrywka dla najmłodszych

Sala Zabaw Oli to największe centrum rozrywki dla dzieci w naszym regionie - ponad 380 m2. Aktywna i bezpieczna forma zabawy, proponowana w Sali Zabaw Oli, poprawia ogólną sprawność ruchową i motorykę dzieci. Sala Zabaw Oli organizuje niezapomniane urodzinki dla dzieci, razem z programem animacyjnym i poczęstunkiem. W ofercie również organizacja masowych imprezy typu: Dzień Dziecka lub Św. Mikołaja dla osób fizycznych i zakładów pracy. Nowością w Sali Zabaw Oli jest specjalny kącik dla maluszków. Sala Zabaw Oli otrzymała liczne wyróżnienia m.in. za zaaranżowanie elementów konstrukcji zabawowej, a także podziękowania m.in. z Urzędu Miasta Bolesławca i Starostwa Powiatowego w Bolesławcu (listy referencyjne).

Sala Zabaw Oli
Bolesławiec, ul. Mickiewicza 6 b(1 piętro), tel. 513 107 330
www.salazabawoli.pl

Sala Zabaw Oli:

  • profesjonalne warsztaty kreatywności dla dzieci
  • największe centrum rozrywki dla dzieci w naszym regionie, ponad 380 m2!
  • aktywna i bezpieczna forma zabawy dzieci, poprawiająca ogólną sprawność ruchową i motorykę
  • niezapomniane urodzinki dla dzieci, razem z programem animacyjnym i poczęstunkiem
  • masowe imprezy typu: Dzień Dziecka lub Św. Mikołaja, także dla zakładów pracy
  • specjalny kącik dla maluszków

Pełna oferta dostępna jest na stronie www.salazabawoli.pl Zapraszamy.

(informacja zlecona)