Święty Mikołaj czeka z prezentami!

Święty Mikołaj czeka z prezentami!
fot. sxc.hu 4 grudnia święty Mikołaj odwiedzi dzieci w Sali Zabaw Oli, przy ul. Mickiewicza. Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji, m.in.: gry i konkursy z upominkami. Zabawę poprowadzi Zespół Muzyczny Yamaha.
istotne.pl mikołajki, sala zabaw oli, mikołaj

Magiczna Zabawa Mikołajkowa już 4 grudnia, od godz. 16:00, w Sali Zabaw Oli. Imprezę, na żywo, poprowadzi Zespół Muzyczny Yamaha. W programie przewidziano zabawy i konkursy z nagrodami oraz niespodzianki. Główna atrakcją będzie przyjazd św. Mikołaja z prezentami! Koszt 35 zł od dziecka. W cenie malowanie twarzy, soczek i batonik. Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o rezerwację, tel. 513 107 330.

Sala Zabaw Oli
ul. Mickiewicza 6 b, 1 piętro
Bolesławiec, tel. 513 107 330
www.salazabawoli.pl

List od św. Mikołaja do dzieci

Witajcie Drogie Dzieci!

Jak co roku, w grudniu, spełniam wszystkie Wasze marzenia i przyjeżdżam do Was saniami wraz ze swoimi reniferami. Jednak w tym roku, ze względu na brak śniegu, będzie zupełnie inaczej. Przyfrunę do Was na spadochronie! Planuję wylądować w Sali Zabaw Oli w Bolesławcu, przy ulicy Mickiewicza. Zaprosiłem tam również zaprzyjaźniony Zespół Muzyczny Yamaha, który grą na żywo i wieloma zabawami z nagrodami uprzyjemni Wam czas, do momentu mojego przybycia. Na moją prośbę, właściciel Sali Zabaw Oli, dla każdego dziecka będzie miał przygotowany batonik oraz soczek, a moja pomocnica Śnieżynka wszystkim dzieciom ślicznie pomaluje buzie. Z moich informacji wynika, że w tym roku dzieci były bardzo grzeczne. Dlatego mój worek z prezentami dla Was jest wyjątkowo ciężki. Tych wszystkich, którzy nie są do końca przekonani czy zasłużyli na prezent, również zapraszam do Sali Zabaw Oli. Święty Mikołaj kocha wszystkie dzieci.

Zapamiętajcie więc drogie dzieci i rodzice! Magiczna zabawa mikołajkowa z moim udziałem oraz wieloma atrakcjami i niespodziankami odbędzie się: 4 grudnia o godz. 16:00 w Sali Zabaw Oli, przy ulicy Mickiewicza 6 b (1 piętro). Następna okazja dopiero za rok. Do zobaczenia wkrótce.

ŚWIĘTY MIKOŁAJ

(informacja zlecona)