Wypadek na skrzyżowaniu Mostowej z Bema

Wypadek na skrzyżowaniu Mostowej z Bema
fot. Grażyna Hanaf Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulicy Mostowej i generała Bema. Poszkodowana została jedna osoba. Kierowca został odwieziony do szpitala z urazem głowy.
istotne.pl auto, kolizja, mostowa, bema

W jadącego ulica Mostową Peugeota uderzył wyjeżdżający z ulicy podporządkowanej i skręcający w lewo Volkswagen Polo. Kierowca Peugeota doznał prawdopodobnie urazu głowy. Stracił na krótko przytomność, odwieziono go do szpitala.

Samochody zaparkowane na chodniku są utrudnieniem dla kierowców wyjeżdżających z ul. BemaSamochody zaparkowane na chodniku są utrudnieniem dla kierowców wyjeżdżających z ul. Bemafot. Grażyna Hanaf

Wiadomo już, że kierowca Volkswagena miał ograniczoną widoczność. Na chodniku ulicy Mostowej, na skrzyżowaniu stały dwa auta. Były zaparkowane niezgodnie z przepisami. Ograniczały one widoczność osobom wyjeżdżającym z ulicy Bema. Na źle parkowane samochody w tym miejscu kierowcy skarżą się już od dawna, jednak żaden nie zgłosił tego na policję lub straż miejską.

Samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Bema z MostowąSamochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Bema z Mostowąfot. Grażyna Hanaf

Policja apeluje, jeśli widzimy coś, co potencjalnie zagraża bezpieczeństwu, dzwońmy. Nie krępujmy się, bo możemy zapobiec wielu wypadkom. Telefon na policję to 997 lub 112. Do straży miejskiej 75 644 79 90.

(informacja ii)