Szacunkowe wyniki do rady miasta i powiatu

Szacunkowe wyniki do rady miasta i powiatu
fot. b.org Przedstawiamy zestawienie podziału mandatów między kandydatów na radnych do miasta i powiatu.
istotne.pl wybory

Do prezentowanych poniżej wyników należy podejść z dystansem. Podczas badania okazało się bowiem, ze ludzie często nie pamiętają, na kogo głosowali. Stawiali po prostu znak X w dowolnej kratce na liście, z którą sympatyzują Naszym ankieterom często odpowiadali, że głosowali np. na PiS , PO, albo „kogoś od Romana”. Głosowanie na radnych sprawiało ludziom trudność, bo często nie wiedzieli, do jakiego komitetu należy osoba, którą znają.

Poniższe dane mogą odbiegać od rzeczywistych wyników wyborów.

Mandaty do Rady Miasta

Mandaty do Rady Miasta (okręg nr 1)
1. Chudzik Leszek Franciszek
Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21
6,02 %
2. Sulska Beata Maria
Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21
5,69 %
3. Roman Grzegorz
Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka - Lista nr 20
7,36 %
4. Nowak Bolesław Franciszek
Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka - Lista nr 20
6,02 %
5. Gołba Tomasz
Komitet Wyborczy Wyborców Bogusława Nowaka - Lista nr 19
6,69 %
Mandaty do Rady Miasta (okręg nr 2)
1. Kowalski Jarosław
Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21
6,28 %
2. Stasiak Jan Leon
Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21
5,38 %
3. Abramowicz Zdzisław Adam
Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka - Lista nr 20
13,45 %
4. Kasprzyk Wojciech Marek
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - Lista nr 4
7,17 %
5. Nowak Bogusław Jerzy
Komitet Wyborczy Wyborców Bogusława Nowaka - Lista nr 19
8,07 %
Mandaty do Rady Miasta (okręg nr 3)
0. Roman Piotr
Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21
16,24 %
1. Fredyk Renata Jadwiga
Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21
4,57 %
2. Krzemiński Arkadiusz Łukasz
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - Lista nr 4
7,61 %
3. Hetel Piotr
Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Lista nr 1
6,6 %
4. Krzywdziński Bartłomiej Stanisław
Komitet Wyborczy Wyborców Bogusława Nowaka - Lista nr 19
5,58 %
5. Pokładek Józef
Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21
2,544 %
Mandaty do Rady Miasta (okręg nr 4)
1. Piestrak-Babijczuk Janina Urszula
Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21
11,9 %
2. Jasiukiewicz Jan
Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21
6,67 %
3. Majewska Janina
Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21
4,29 %
4. Wiącek Stanisław
Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka - Lista nr 20
8,57 %
5. Prabucki Hubert Antoni
Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka - Lista nr 20
3,81 %
6. Ołenicz-Bernacka Ewa Dorota
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - Lista nr 4
3,33 %

Mandaty do Rady Powiatu

Mandaty do Rady Powiatu (okręg nr 1)
1. Król Józef
Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 17
5,31 %
2. Konopka Krzysztof Grzegorz
Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 17
4,29 %
3. Bakalarz Władysław
Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 17
3,39 %
4. Tomczyk Robert
Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 17
3,16 %
5. Kwaśniewski Dariusz Jerzy
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - Lista nr 4
4,97 %
6. Stasik Karol
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - Lista nr 4
3,84 %
7. Bobek Jadwiga Stanisława
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - Lista nr 4
3,39 %
8. Chwojnicki Stanisław
Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Lista nr 1
5,65 %
9. Zbieg Grażyna Stanisława
Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Lista nr 1
2,82 %
10. Pieszko Krzysztof
Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka - Lista nr 16
2,94 %