Niebieski Burak nagrodzony

Niebieski Burak nagrodzony
fot. Niebieski Burak Dolnośląska Organizacja Turystyczna nagrodziła hotel z Łazisk za ciekawą promocję oraz świetne opinie na zagranicznych portalach hotelarskich.
istotne.pl karol stasik, turystyka, niebieski burak

W październiku, podczas Pierwszego Forum Turystyki Przyjazdowej Dolnego Śląska, Dolnośląska Organizacja Turystyczna (DOT) nagrodziła hotel Niebieski Burak za ciekawy pomysł włączenia lokalnej legendy (legenda o niebieskim buraku) w System Identyfikacji Wizualnej (SIW) oraz za świetne opinie na zagranicznych portalach hotelarskich. DOT nagrodził 11 laureatów, którzy w szczególny sposób wyróżniają się w turystyce Dolnego Śląska i stanowią o jego unikatowym charakterze.

Konkurs skierowany był do wszystkich osób i instytucji oraz organizacji, a także samorządów terytorialnych zainteresowanych rozwojem turystyki w regionie poprzez wspieranie najlepszych przedsięwzięć turystycznych. Do konkursu hotel zgłosił jego manager Jarosław Fink. – Wiedziałem, że konkurs jest organizowany każdego roku – mówi Fink. – I mając świadomość naszej silnej marki i pozycji na rynku, wypełniłem rzetelnie wniosek i udało się.

Jarosław FinkJarosław Finkfot. Niebieski Burak

Niebieski Burak został dodatkowo uhonorowany specjalnym certyfikatem Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej i objęty kampanią promocyjną. Nagrodę w imieniu swoich współpracowników odebrała właścicielka hotelu Barbara Alaszewska. – Jesteśmy bardzo dumni, wdzięczni i zadowoleni z faktu, że Polska doceniła nas jako najlepszy hotel w naszym regionie – komentuje otrzymanie nagrody właścicielka. – Myślę, że najważniejszym czynnikiem, który zbudował i buduje ten wielki sukces, jest nasz wspaniały personel. Jesteśmy naprawdę bardzo szczęśliwi, że mamy zespół ludzi, na których możemy liczyć i który jest w pełni zaangażowany w świadczenie wysokiej jakości naszych usług i prowadzenie hotelu, który reprezentuje wysoki, europejski standard.

Barbara AlaszewskaBarbara Alaszewskafot. Niebieski Burak

Właściciele Niebieskiego Buraka pracują bardzo wytrwale, promując cały region i podkreślając wagę współdziałania różnych podmiotów w rozwoju turystyki. Barbara Alaszewska podpisała porozumienie z Bolesławieckim Towarzystwem Gospodarczym (BTG) dotyczące opracowania nowych tras turystycznych na terenie powiatu i połączenia ich z innymi ciekawymi miejscami na Dolnym Śląsku i poza granicami Polski. – Pani Alaszewskiej nagroda DOT bardzo się należała – gratuluje Karol Stasik, prezes BTG. – Nikt tak jak ona nie potrafi zachwalać naszego regionu i pokazywać go od najpiękniejszej strony turystom. Dodatkowo Barbara Alaszewska potrafi pomyśleć o turyście kompleksowo. I stara się zabezpieczyć też doskonały nocleg i smakowite posiłki regionalnej kuchni. Towarzystwo Gospodarcze czerpie ogromne korzyści z jej doświadczenia i pasji. Wraz z podobnymi do niej miłośnikami turystyki możemy rozwijać nasz region.

(informacja Grażyna Hanaf)