CJO Waja – kursy dla każdego

CJO Waja – kursy dla każdego
fot. Krzysztof Dębiński Istniejemy na rynku od 2002 r. Organizujemy kursy języków obcych: angielskiego i niemieckiego dla początkujących i zaawansowanych, dla osób prywatnych, firm i instytucji.
istotne.pl waja

Blisko, efektywnie, niedrogo

CJO Waja położone jest blisko przystanków MZK oraz dworca PKS. Wśród uczestników kursów sporo jest osób dojeżdżających.

Największym atutem naszego ośrodka jest indywidualne podejście do każdego ucznia.

Życzliwi i jednocześnie wiele wymagający od siebie lektorzy tworzą warunki do przełamywania barier językowych i budzenia wiary we własne siły. Niewielka liczba osób w grupie (do 8) ma również wpływ na wysokie efekty nauczania.

Nie pobieramy wpisowego. Opłata za każdy miesiąc nauki zależy od ilości zrealizowanych godzin. Cena jednej godziny w grupie już od 9 zł. Udzielamy zniżki rodzinnej i dla uczących się dwóch języków. Jedna godzina lekcyjna trwa 50 minut. Możliwe są również zajęcia indywidualne.

Dla wszystkich

Wśród uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych popularne są kursy mające na celu wyrównywanie braków w umiejętnościach językowych. Wymiernym efektem tych zajęć są satysfakcjonujące oceny na świadectwie. Uczniowie dobrze radzący sobie z nauką języka wybierają kursy, których program wykracza poza treści realizowane w szkole. Dla jednych i drugich są również kursy języka od podstaw, którego nie mają możliwości uczyć się w szkole.

Uczniowie liceów wybierają kursy przygotowujące do matury. Do tej pory 100% naszych klientów zdawało maturę uzyskując satysfakcjonujące wyniki. Wielu z nich zdecydowało się po maturze na studia językowe.

Centrum Języków Obcych WajaCentrum Języków Obcych Wajafot. Krzysztof Dębiński

Wśród dorosłych największą popularnością cieszą się kursy przygotowujące do pracy za granicą – zwłaszcza w charakterze opiekunów dzieci i osób starszych. Oferujemy również kursy przygotowujące do egzaminów państwowych.

Dodatkowa oferta

W bieżącym roku szkolnym oferujemy również kursy przygotowujące do matury z języka polskiego i matematyki. Natomiast uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych szczególnie interesujących się matematyką zapraszamy do kół matematycznych.

Nasze główne atuty:

  • indywidualne podejście do ucznia
  • efektywność nauczania - grupy do 8 osób
  • doskonałe przygotowanie językowe do matur
  • kursy maturalne z języka polskiego i matematyki

Zapraszamy do współpracy. Centrum Języków Obcych Waja, ul. Łokietka 10 a, 59–700 Bolesławiec, tel. 075 734 38 29, kom. 0 885 718 156.

(informacja zlecona)