Gimnazja nr 1 i nr 2 najlepsze w lidze lekkoatletycznej

Lekkoatleci
istotne.pl 0 lekkoatletyka, edukacja, mosir bolesławiec, pceikk bolesławiec

Za nami mistrzostwa miasta i powiatu szkół gimnazjalnych w lidze lekkoatletycznej. Zawody rozegrano w czwartek, 24 września, na stadionie miejskim. Mistrzyniami Bolesławca i powiatu zostały dziewczęta z Gimnazjum Samorządowego nr 2. Wicemistrzostwo miasta wywalczyły lekkoatletki z GS nr 3 (trzecie miejsce w klasyfikacji powiatowej), a wicemistrzostwo powiatu – zawodniczki z Nowogrodźca.

W kategorii chłopców mistrzostwo miasta i powiatu wywalczyła ekipa z GS nr 1. Wicemistrzami Bolesławca i powiatu zostali zawodnicy z GS nr 2. Trzecie miejsce w miejskiej klasyfikacji drużynowej zajęli lekkoatleci z GS nr 3, a w powiatowej – zawodnicy z Nowogrodźca.

Zawody zostały zorganizowane przez MOS, MOSiR i PCEiKK.