Centrum Edukacyjne Opus - doświadczenie i skuteczność

Centrum Edukacyjne Opus - doświadczenie i skuteczność
fot. Marcin Zabawa CE OPUS to nowoczesny ośrodek zajmujący się przygotowaniem uczniów do egzaminów maturalnych i gimnazjalnych, zgodnie z podstawą programową opracowaną i zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.
istotne.pl opus

Od czterech lat przygotowujemy Abiturientów z Bolesławca i okolic do egzaminu maturalnego. Dzięki indywidualnemu podejściu do Ucznia i pracy w małych grupach nasi Uczniowie doskonale radzą sobie podczas jednego z najważniejszych egzaminów w życiu i zdobywają indeksy wymarzonych uczelni. Doświadczenie z lat poprzednich daje nam pełny obraz oczekiwań naszych kursantów. Abiturienci z lat poprzednich ocenili nasze usługi na 5,40 (średnia obliczana na podstawie badań ankietowych).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniom rynku edukacyjnego zapraszamy również wszystkich ambitnych gimnazjalistów, chcących kontynuować naukę w liceach, na kolejną edycję naszych kursów gimnazjalnych.

Naszym głównym celem jest wykształcenie u uczniów zdolności analitycznego myślenia, kojarzenia faktów oraz umiejętności rozwiązywania zadań w określonym czasie. Dzięki małym grupom i indywidualnym konsultacjom na bieżąco monitorujemy postępy każdego uczestnika kursu. Za swoje osiągnięcia uważamy sukcesy naszych uczniów, którzy nadrabiają zaległości ze szkoły, osiągają lepsze wyniki na egzaminach, dostają się do wymarzonej szkoły i radzą sobie w niej bez kłopotów.

Języki obce

CE OPUS, to nie tylko kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Prowadzimy także kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kadrę dydaktyczną stanowią jedynie profesjonaliści, absolwenci filologii z przygotowaniem metodycznym. Lektorzy CE OPUS to osoby z wieloletnim stażem pracy, wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie nauczania.

Warsztaty Plastyczne i Klub Miłośników Przyrody

CE OPUS zaprasza również najmłodszych na Warsztaty Plastyczne i do Klubu Miłośników Przyrody. Nasi najmłodsi uczestnicy kursu będą mogli zgłębić tajemnice przyrody nie tylko na lekcjach ale również podczas spacerów i wycieczek. Celem zajęć jest kształtowanie świadomości ekologicznej, wzbudzanie zainteresowania stanem środowiska i jego zagrożeniami, prowadzenie samodzielnych informacji, badań i doświadczeń. Celem spotkań plastycznych jest łączenie przyjemnego z pożytecznym, czyli zabawy i różnych sztuk, technik plastycznych z nauką tolerancji.

OPUS Centrum Edukacyjne
Szkoła Języków Obcych
ul. Piaskowa 19, Bolesławiec
tel. 693 533 520
www.opus.boleslawiec.org

(informacja zlecona)