SP nr 4 podwójnym mistrzem Bolesławca w minisiatkówce „4”

Siatkarki
istotne.pl 0 zawody, mosir bolesławiec, sp4 bolesławiec

25 i 26 lutego w sali gimnastycznej SP nr 2 rozegrano Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Minisiatkówce „4”. W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna z SP nr 4, grająca w składzie: Monika Sandak, Natalia Mojsa, Jagoda Marcinko, Aleksandra Bil, Agata Zbroja, Eryka Baran, Ewelina Rosińska, Anna Stępień, Natalia Serkies i Natalia Lelek. Opiekunem mistrzowskiej ekipy jest Rafał Kwieciński.

Mistrzynie BolesławcaMistrzynie Bolesławcafot. MOSiR

Na drugiej pozycji uplasował się zespół gospodyń (w składzie: Dominika Mikołajewska, Marta Chrząstowska, Karolina Palczewska, Karolina Pawłowicz, Marta Mitura, Emilia Biegacz, Patrycja Razik, Weronika Naskręt, Iza Krestow i Patrycja Dąbal).

Wicemistrzynie BolesławcaWicemistrzynie Bolesławcafot. MOSiR

W kategorii chłopców mistrzostwo Bolesławca wywalczyli: Wojciech Kutryba, Damian Gradzik, Maciej Pańczak, Marcel Wojdygo, Patryk Rutkowski, Dariusz Rutkiewicz, Dariusz Paleń i Wiktor Maliszkiewicz z SP nr 4. Opiekunem ekipy jest Daniel Zięba.

Mistrzowie BolesławcaMistrzowie Bolesławcafot. MOSiR

Drugie miejsce zajęli siatkarze z SP nr 5 (w składzie: Grzegorz Suchojad, Arkadiusz Tokarczyk, Mateusz Chełminiak, Krzysztof Janowski, Piotr Bodzioch, Rafał Górniak, Piotr Błaszczyk, Kornel Kowalski, Sebastian Marchwiński i Daniel Ungrad), a trzecie – zawodnicy z SP nr 2 (Sebastian Michaliev, Mikołaj Gawart, Krystian Palczewski, Rafał Wojtowicz, Marcin Żyżak, Łukasz Burdyna, Norbert Duras, Paweł Paź i Alan Dang).