Piłkarki ręczne z Nowogrodźca w finale rozgrywek strefowych

Piłkarki ręczne z Nowogrodźca
fot. MOS Reprezentacja Szkoły Podstawowej z Nowogrodźca pokonała drużyny z Lwówka Śląskiego i Smolnika. Dziewczęta z Nowogrodźca zagrają w finale strefy jeleniogórskiej.
istotne.pl 0 nowogrodziec, piłka ręczna

W czwartek (18 lutego) w sali sportowej SP Nowogrodziec rozegrano Półfinał B Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Zawody wygrała reprezentacja SP Nowogrodziec. Podopieczne Wojciecha Jasińskiego pokonały swoje rywali z Lwówka 12:6 i ze Smolnika, także 12:6. Z dorobkiem 4 punktów SP Nowogrodziec awansowała do finałów strefowych. W finale zagrają także dziewczęta ze Smolnika, które uplasowały się na drugim miejscu. turniej finałowy zostanie rozegrany w Nowogrodźcu, 25 lutego. Zawody rozpoczną się o godzinie 10:00.

Piłkarki ręczne z Nowogrodźca awansowały do finałów strefowych z pierwszego miejscaPiłkarki ręczne z Nowogrodźca awansowały do finałów strefowych z pierwszego miejscafot. MOS
Piłkarki ręczne ze Smolnika zajęły drugie miejsce i także awansowały do finału strefyPiłkarki ręczne ze Smolnika zajęły drugie miejsce i także awansowały do finału strefyfot. MOS
Piłkarki z Lwówka zajęły miejsce trzeciePiłkarki z Lwówka zajęły miejsce trzeciefot. MOS

Aktualizacja 2010-02-26 11:00

W rozgrywkach finałowych piłkarki z Nowogrodźca zajęły II miejsce, ustępując SP 11 z Jeleniej Góry 10:19 (5:11). Trzecie miejsce zajęła SP Miłków, czwarte - SP Smolnik.