Temat na fali: konkurs nie tylko dla alergików

Temat na fali: konkurs nie tylko dla alergików
fot. www.sxc.hu Wideoportal JaAlergik.pl ogłasza konkurs „Temat na fali”. Nagrodzonych zostanie ponad 50 osób z całego kraju.
istotne.pl konkurs, alergia

Akcja „Nie daj się alergii” pozyskała sponsorów, dzięki którym ruszył konkurs „Temat na fali”. Na forum wideoportalu JaAlergik.pl utworzono stronę, na której forumowicze mogą zamieszczać tematy, o których warto i trzeba rozmawiać.

Konkurs powstał z myślą nie tylko o alergikach – może wziąć w nim udział każdy, kto ma coś ciekawego do powiedzenia na temat alergii. Mogą to być przeżycia związane z chorobą bliskich i przyjaciół, ciekawe historie, śmieszne wydarzenia, intrygujące spostrzeżenia i przemyślenia dotyczące alergii. Ważne, aby tematy wywołały żywą dyskusję.

Wystarczy dodać swój temat na forum dla alergików i rozkręcić dyskusję (np. wysłać linki do swojego tematu swoim znajomym). Forumowicze, których tematy będą najbardziej intrygujące i z największą liczbą wartościowych komentarzy, otrzymają atrakcyjne nagrody.

Do wygrania cenne nagrody ufundowane przez Przedsiębiorstwo Chemii Gospodarczej Pollena S.A., Firmę Fest – Salon Meblowy oraz Powermed Inteligentne Urządzenia Domowe. Nagrodzonych zostanie ponad 50 osób z całego kraju.

Organizatorem konkursu jest wideoportal JaAlergik.pl.

Zobacz także

Więcej o konkursie