II LO i ZSE mistrzami powiatu w tenisie stołowym

II LO i ZSE mistrzami powiatu w tenisie stołowym
fot. MOS W Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym triumfowały ekipy dziewcząt z II Liceum Ogólnokształcącego i chłopców z Zespołu Szkół Elektronicznych.
istotne.pl ii lo, mistrzostwa, tenis stołowy, zse, mos

Za nami Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym. W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego, grająca w składzie: Patrycja Ciesielska, Sylwia Kamińska i Małgorzata Mazurkiewicz. Opiekunami zespołu są Piotr Napiórkowski i Krzysztof Żuromski.

Mistrzynie powiatuMistrzynie powiatufot. MOS

Drugie miejsce zajęły tenisistki stołowe z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, a trzecie – zawodniczki z I LO.

Wicemistrzynie powiatuWicemistrzynie powiatufot. MOS
Tenisistki stołowe z I LOTenisistki stołowe z I LOfot. MOS

W kategorii chłopców mistrzostwo powiatu wywalczyła drużyna z Zespołu Szkół Elektronicznych (w składzie: Patryk Kacperczyk i Mirosław Jaślan). Opiekunem ekipy jest Marcin Sobczyszyn. Na drugiej pozycji uplasowali się tenisiści stołowi z ZSOiZ, a na trzeciej – zawodnicy z Zespołu Szkół Mechanicznych.

Mistrzowie powiatuMistrzowie powiatufot. MOS

Do rozgrywek strefowych awansowały dwie najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt i ekipa mistrzów powiatu. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, będący w strukturach Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr.

(informacja MOS/ii)