Siatkarki z Gimnazjum nr 3 w finałach strefowych

Siatkarki z GS nr 3
istotne.pl 0 edukacja, dziewczęta, pceikk bolesławiec, siatkówka

W środę (24 lutego) w sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Bolesławcu rozegrano Półfinał B Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt.

Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Gimnazjum nr 3 w Bolesławcu. Podopieczne Joanny Kutryby pokonały rywalki z Lubania 2:1 (25:20, 22:25, 15:11), z Porajowa 2:1 (25:15, 22:25, 17:15) i z Mirska 2:0 (25:4, 25:16). Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Porajowa. Kolejne miejsca zajęły dziewczęta z Mirska i Lubania.

Reprezentacja dziewcząt z Gimnzjum nr 3 w BolesławcuReprezentacja dziewcząt z Gimnzjum nr 3 w Bolesławcufot. MOS

Do finału strefowego, oprócz naszych siatkarek, awansowały także zawodniczki z Porajowa, które zajęły w turnieju drugie miejsce.