Tanie filmy dla dzieci

Tanie filmy dla dzieci
fot. sxc.hu Kino Forum zaprasza na wakacje filmowe. Przez 10 dni lipca wyświetlone zostanie 10 atrakcyjnych filmów dla dzieci i młodzieży. Bilet na jeden seans kosztować będzie jedyne 10 złotych.
istotne.pl forum, kino

Od czwartku 9 lipca do środy 22 lipca w kinie Forum wyświetlony zostanie cykl filmów pod nazwą „Filmowe lato w Forum”. Atrakcyjny repertuar adresowany jest przede wszystkim do młodych widzów. W programie znajdą się filmy animowane, kino familijne, musicale – największe przeboje ostatnich miesięcy.

Seanse będą grane dwa razy w ciągu dnia. O godzinie 12:15 i 16:00. A w repertuarze m.in.:

  • Małpy w kosmosie – film producentów "Shreka", którego bohaterami są astro-małpy wysłane w niebezpieczną misję uratowania mieszkańców kosmosu.
  • Sezon na misia 2 – to zabawne przygody dzikich misiów i udomowionych zwierząt z historią miłosną w tle. Na tym filmie dowiecie się, czy pudelek może pokonać ważącego 450 kilogramów misia grizzly?
  • Chihuahua z BeverlyHils – to historia rozpieszczonego pieska rasy chihuahua z Beverly Hills o imieniu Chloe, który gubi się podczas wakacji w Meksyku. Desperacko potrzebującemu pomocy pieskowi na odsiecz przybywają nowi przyjaciele, m.in. macho chihuahua Papi. Razem będą stawiali czoła przeciwnościom, by pomóc Chloe wrócić do domu i umknąć przed okrutnym hyclem.

Dla nieco starszych widzów przygotowana została produkcja Hannah Montana. Przeniesiona z serialu telewizyjnego historia nastolatki (w tej roli Miley Cyrus), która na co dzień jest wzorową uczennicą, a w tajemnicy przed przyjaciółmi odnosi sukcesy jako piosenkarka Hannah Montana.

Nie zabraknie też hitów, jak WALL•E – ukochany robot naszych milusińskich – Wysypiskowy Automat Likwidująco Lewarujący E-klasy.

Zapraszamy do kina. Pełny repertuar znajdziesz na naszych stronach klikając w poniższe łącze.

Zobacz także

Repertuar kina Forum