SP nr 4 i SP w Kraśniku Dolnym najlepsze w siatkówce „2”

Mistrzowie powiatu
istotne.pl 0 zawody, pceikk bolesławiec

Za nami Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Siatkówce „2”. W środę, 24 marca, rozegrano ostatnie mecze zawodów. W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna z SP nr 4 w Bolesławcu, grająca w składzie: Magda Dąbrowska, Patrycja Walkowiak, Maria Górska, Ewelina Kiepura, Jagoda Bębenek i Angela Bachciak. Opiekunką zespołu jest Marta Górska.

Mistrzynie powiatuMistrzynie powiatufot. MOS

Drugie miejsce zajęły siatkarki z SP nr 2 (w składzie: Paulina Bieniek, Marta Mętel, Angelika Sobko, Małgorzata Tokarska i Roksana Jańska), a trzecie – zawodniczki z Brzeźnika.

Wicemistrzynie powiatuWicemistrzynie powiatufot. MOS
Zawodniczki z BrzeźnikaZawodniczki z Brzeźnikafot. MOS
Ekipa ze ŚwiętoszowaEkipa ze Świętoszowafot. MOS
Drużyna z Warty BolesławieckiejDrużyna z Warty Bolesławieckiejfot. MOS

W kategorii chłopców mistrzostwo powiatu wywalczyła drużyna z Kraśnika Dolnego (w składzie: Szymon Janiec, Michał Ziembikiewicz, Mateusz Deberny, Jakub Legieżyński, Grzegorz Paluch i Marcin Dudziak). Opiekunką ekipy jest Alicja Michalska. Na drugiej pozycji uplasowali się siatkarze z SP nr 4, a na trzeciej – zawodnicy z Iwin.

Mistrzowie powiatuMistrzowie powiatufot. MOS
Wicemistrzowie powiatuWicemistrzowie powiatufot. MOS
Zespół z IwinZespół z Iwinfot. MOS
Drużyna z Nowej WsiDrużyna z Nowej Wsifot. MOS

Do rozgrywek strefowych awansowały dwie najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt i ekipa mistrzów powiatu. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, będący w strukturach Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr.