Zwycięstwo BKS w Chojnowie

Logo BKS Bobrzanie Bolesławiec
istotne.pl 0 chojnów, chrystian serkies, szymański, chojnowianka chojnów, bks bolesławiec

W sobotnie południe BKS Bobrzanie rozegrał wyjazdowy mecz 19 kolejki IV ligi dolnośląskiej. Przeciwnikiem naszej drużyny była Chojnowianka Chojnów. W 26 minucie, po faulu Łukasza Bednarza, sędzia podyktował rzut karny dla Chojnowianki i było 1:0 dla miejscowych. Taki rezultat utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron gola zdobyli bolesławianie. Na 1:1 wyrównał strzałem głową Krzysztof Szymański.

W 73 minucie Chrystian Serkies, po indywidualnej akcji i strzale w długi róg, ustalił wynik spotkania na 2:1 dla BKS. Szersza relacja z meczu na oficjalnej stronie klubu. We wtorek (13 kwietnia) BKS będzie podejmował u siebie Kuźnię Jawor. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17:00.

Aktualizacja 2010-04-10 14:00

W związku z tragedią w Smoleńsku wtorkowy mecz BKS Bobrzanie - Kuźnia Jawor został odwołany. Decyzją DZPN odwołane zostały także inne mecze, zaplanowane na sobotę (10 kwietnia) i niedzielę (11 kwietnia).