III Mistrzostwa Bolesławca BeerPonga

III Mistrzostwa Bolesławca BeerPonga
fot. Bpong Polska Chata Myśliwska i serwis IstotneInformacje.pl zapraszają na III Mistrzostwa Bolesławca BeerPonga. Zawody zostaną rozegrane 19 grudnia.
istotne.pl chata, beerpong, myśliwska

W Bolesławcu po raz trzeci zostaną rozegrane Mistrzostwa BeerPonga. Zawody odbędą się w sobotę, 19 grudnia, w Chacie Myśliwskiej. Chętni do gry mogą się zgłaszać za pośrednictwem formularza.

W zawodach mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie. W bezpośredniej rozgrywce rywalizują dwie drużyny (każda z nich liczy po dwóch graczy). Zespoły ustawiają się po przeciwnych stronach stołu. Zadaniem zawodników jest trafienie piłeczką pingpongową do kubka z piwem, który ustawiony jest na drugim końcu stołu. Jeżeli piłeczka wpadnie do kubka przeciwnicy rzucających muszą wypić jego zawartość.

Za każde trafienie do kubka drużyna zdobywa punkt. Jeżeli piłeczka wcześniej odbije się od stołu i trafi do kubka „po koźle” zespół otrzymuje 2 punkty. Podczas jednej rozgrywki na wszystkie kubki przypada litr piwa.

Przed rokiem w bolesławieckich mistrzostwach wystartowały aż 23 drużyny! Mistrzem Beerponga została wówczas ekipa Drink Team, przed BombardieramiBronkersami. Ogranizatorzy III Mistrzostw Bolesławca Beerponga zapraszają do udziału w tegorocznych zmaganiach. Więcej informacji i zasady rywalizacji można znaleźć na stronie internetowej www.bpong.pl.Serwis IstotneInformacje.pl jest patronem medialnym mistrzostw.

Zobacz jak rywalizowano i bawiono się w poprzednich mistrzostwach:

(informacja Bpong Polska/ii)

Zobacz także

Więcej informacji o turnieju w Bolesławcu