Fundacja „Wspierajmy Zdrowie” dziękuje darczyńcom

Fundacja „Wspierajmy Zdrowie” dziękuje darczyńcom
fot. B.org Działającej przy szpitalu powiatowym organizacji udało się zebrać ponad 10 tys. zł.
istotne.pl zdrowie, fundacja, szpital powiatowy, wspierajmy

Fundacja „Wspierajmy Zdrowie” skupia przede wszystkim pracowników bolesławieckiego SP ZOZ-u. W październiku 2008 r. Fundacja uzyskała status organizacji pożytku publicznego. Mieszkańcy naszego powiatu mogą wspierać jej działania, przekazując 1% podatku dochodowego.

Organizacja zebrała już ponad 10 tys. zł. Poniżej publikujemy podziękowania dla darczyńców.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym darczyńcom, przekazującym 1% podatku na rzecz Fundacji „WSPIERAJMY ZDROWIE”. Był to pierwszy rok naszej działalności, w którym mogliśmy pozyskać fundusze z przekazanego Fundacji 1% podatku. Jesteśmy bardzo dumni z tak dużej liczby przyjaciół, którzy chcieli nam pomóc. Wierzymy, że to dzięki Waszemu Wielkiemu Sercu udało nam się pozyskać kwotę 10 050 zł.

W tak trudnych czasach trzeba, aby ludzie byli bliżej siebie. Wrażliwość ludzka jest wielkim skarbem, który trzeba pielęgnować. Cieszymy się, że właśnie w takich czasach wciąż są ludzie Wielkiego Serca, którzy rozumieją potrzebę pomocy w realizacji misji, jaką ma Fundacja „Wspierajmy Zdrowie”. Za to w imieniu własnym i naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy.

Dzięki pozyskanym funduszom zakupiony został (i ofiarowany Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu) drobny sprzęt medyczny, m.in.: wysokiej klasy materace przeciwodleżynowe, elektroniczne termometry bezkontaktowe oraz dermatoskop, szczególnie przydatny w diagnostyce chorób nowotworowych skóry, a zwłaszcza w profilaktyce czerniaka złośliwego.

Fundacja nie jest powołana do tego, by kumulować na koncie niewykorzystywane środki, lecz po to, by na bieżąco wspierać inicjatywy i przedsięwzięcia wynikające z jej zadań statutowych. Wszystkim, którzy nam zaufali i którzy za naszym pośrednictwem chcą wspierać ludzi cierpiących i chorych – składamy nasze serdeczne podziękowanie. Jednakże jesteśmy w pełni świadomi, że te słowa nie są w stanie wyrazić ani naszych uczuć, ani uczuć tych, którzy dzięki Wam, Drodzy Przyjaciele, zyskają konkretne wsparcie.Zarząd Fundacji „WSPIERAJMY ZDROWIE”

(informacja Fundacja "Wspierajmy Zdrowie"/ii)

Zobacz także

Więcej o Fundacji