SP nr 4 podwójnym mistrzem miasta w czwórboju

zawodniczka
istotne.pl 0 zawody, lekkoatletyka, czwórbój, mosir bolesławiec

Za nami mistrzostwa Bolesławca szkół podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym. Zawody rozegrano we wtorek, 24 kwietnia na stadionie miejskim. Mistrzyniami powiatu zostały dziewczęta z SP nr 4 w Bolesławcu (w składzie: Julia Frąszczak, Anna Drabczyk, Maria Górska, Ada Socha, Weronika KowalikDorota Leszczyńska). Opiekunką mistrzowskiej ekipy jest Marta Górska. Wicemistrzostwo wywalczyły lekkoatletki z SP nr 1. Trzecie miejsce zajęły reprezentantki SP nr 2.

W kategorii chłopców mistrzostwo powiatu wywalczyła ekipa z SP nr 4 (w składzie: Michał Bober, Dominik Stec, Mateusz Kwieciński, Aksel Solski, Mateusz TofilJoel Kusiciel). Opiekunem teamu jest Rafał Kwieciński. Wicemistrzami zostali zawodnicy z SP nr 1. Trzecią lokatę zajęli lekkoatleci z SP nr 2.

Indywidualnie najwięcej punktów zdobyli: Julia Frąszczak oraz Dominik Stec. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu.

Aktualizacja

W mistrzostwach powiatu w rywalizacji dziewcząt zwyciężyła drużyna z SP nr 4. Na drugiej pozycji uplasowały się lekkoatletki z SP nr 1, a na trzeciej – zawodniczki z SP nr 2. Wśród chłopców najlepszy okazał się team z „czwórki”. Drudzy byli chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Kruszynie, a trzeci – lekkoatleci z SP nr 1.

(informacja: MOSiR Bolesławiec/MOS Bolesławiec/ii)