Pierwsza porażka GKS Warta Bolesławiecka

Piłkarze GKS Warta Bolesławiecka
fot. GKS Warta Bolesławiecka Beniaminek klasy okręgowej uległ Włókniarzowi Mirsk 1:2. Gola dla GKS zdobył Krzysztof Janowski. Dwie bramki dla gości strzelił Szymon Morzecki.
istotne.pl 0 warta bolesławiecka, gks, włókniarz, mirsk

GKS Warta Bolesławiecka - beniaminek klasy okręgowej w środę (25 sierpnia) podejmował u siebie Włókniarza Mirsk. Mecz zaczął się dla gospodarzy obiecująco. Już w 2 minucie spotkania GKS wyszedł na prowadzenie. Strzelcem bramki okazał się Krzysztof Janowski. Warta nie cieszyła się jednak z prowadzenia zbyt długo. W 7 minucie wyrównał Szymon Morzecki. Gospodarze ambitnie starali się ponownie wyjść na prowadzenie, ale ta sztuka im się nie udała. Bramkę na 2:1 zdobyli goście. W 87 minucie na listę strzelców wpisał się ponownie Szymon Morzecki i tym samym ustalił wynik spotkania. Kolejne spotkanie GKS rozegra w sobotę (28 sierpnia) w Lwówku Śląskim, z tamtejszymi Czarnymi.