BKS zremisował z Karkonoszami 2:2

Piłkarze BKS Bobrzanie
istotne.pl 0 karkonosze jelenia góra, bks bolesławiec

W wyjazdowym meczu BKS Bobrzanie zremisował 2:2 z Karkonoszami Jelenia Góra. Gol dla naszej drużyny padł już w 11 minucie meczu. Po dośrodkowaniu Emila Nowakowskiego bramkarza gospodarzy pokonał Chrystian Serkies. W 34 minucie miejscowi wyrównali. Po błędzie bolesławieckiej obrony piłkę w siatce umieścił Marcin Krupa. Dwie minuty później BKS ponownie wyszedł na prowadzenie. Po dośrodkowaniu Chrystiana Serkiesa do piłki wyskoczył Sebastian Gogut i strzałem głową pokonał jeleniogórskiego golkipera.

Po zmianie stron piłkarze BKS nie wykorzystali kilku dobrych okazji bramkowych. Dwukrotnie strzelał Karol Bednarowski, ale bramkarz gospodarzy spisywał się bez zastrzeżeń. W 55 minucie w słupek trafił Adam Klimas. Chwilę później minimalnie chybił Łukasz Polański. W 80 minucie, po błędzie bolesławieckich obrońców, piłka trafiła do Marka Siatraka, a ten nie zmarnował okazji zdobył drugiego gola dla Karkonoszy. BKS Bobrzanie zremisował z Karkonoszami Jelenia Góra 2:2.

Już w najbliższą środę (25 sierpnia) nasz zespół podejmie u siebie Miedź II Legnicę. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17:00.