Kalendarz na Święto Ceramiki

Kalendarz na Święto Ceramiki
fot. Krzysztof Gwizdała Prezentujemy pierwszy kalendarz pokazujący bogactwo i różnorodność działań w Bolesławcu podczas Święta Ceramiki. Doskonała i oryginalna pamiątka z miejskiej imprezy.
istotne.pl istotne.pl, kalendarz

Na Święto Ceramiki wydaliśmy kalendarz. Na dwunastu zdjęciach przedstawione jest bogactwo i różnorodność najważniejszej miejskiej imprezy. Zdjęcia oddają klimat święta i jego najważniejsze elementy. Prezentują ceramikę bolesławiecką, Glinoludy, Zdobniki, wypał w piecu raku (rodzaj japońskiego pieca), piec artystyczny „Arkady ognia” Mateusza Grobelnego, rynek miejski z lotu ptaka, najdłuższy stół z zastawą ceramiczną (rekord Guinnessa) oraz wiadukt. Zdjęcia są w pełni profesjonalne. Dwa z nich, prezentujące Glinoludy, zostały opublikowane przez tygodnik „Polityka”.

Kalendarz ma format A3. Miesiące, dni i podpisy pod zdjęciami są w trzech językach: polskim, angielski i niemieckim. W kalendarzu zaznaczone są imieniny i najważniejsze święta oraz rocznice.

Ta idealna pamiątka Bolesławieckiego Święta Ceramiki jest kupienia na naszym stoisku w Miasteczku Ceramicznym w Rynku (domek na rogu Rynku i ul Sierpnia 80, przy „Starówce”).

W kalendarzu zaznaczone są imieniny i najważniejsze święta oraz roczniceW kalendarzu zaznaczone są imieniny i najważniejsze święta oraz rocznicefot. ii
Na dwunastu zdjęciach przedstawione jest bogactwo i różnorodność najważniejszej miejskiej imprezyNa dwunastu zdjęciach przedstawione jest bogactwo i różnorodność najważniejszej miejskiej imprezyfot. ii

(informacja redakcja)