ABCD i Dwie Lewe Nogi najlepsze w piłce nożnej plażowej

istotne.pl zawody, piłka nożna, mosir, plażowa

W sobotę, 4 września, w Ośrodku Wodno-Sportowym MOSiR rozegrano II Turniej Piłki Nożnej Plażowej. W zawodach wystartowało 5 drużyn. W kategorii gimnazjów pierwsze miejsce zajęła drużyna ABCD w składzie: Kamil Gadziński i Marceli Woźnica. Na drugiej pozycji uplasował się zespół Dzieci Majdanu (Dominik Karpiński i Emil Kredkowski).

W kategorii open najlepsza okazała się ekipa Dwie Lewe Nogi, czyli Karolina Janiec i Paweł Wilas. Drugie miejsce zajął zespół Pierwsze Miejsce (Arkadiusz Folga i Grzegorz Mitura). Na trzeciej pozycji uplasował się Madagaskar, grający w składzie: Rafał Świderek i Paweł Czechowski.

Zawody odbyły się w ramach Otwartych Mistrzostw Bolesławca 2010. Organizatorem rozgrywek był MOSiR.