Znamy zwycięzców turnieju darta

Lotka i tarcza
istotne.pl 0 top bolesławiec, turniej, dart, mosir bolesławiec

W piątek, 19 marca, w Centrum Gier i Zabaw TOP Bolesławiec przy al. Wojska Polskiego rozegrano III Turniej Darta. W rozgrywkach wzięło udział 49 osób. Zawodnicy rywalizowali w pięciu kategoriach. Oto nazwiska najlepszych:

3. Adrian Kamiński

W kategorii open kobiet triumfowała Karolina Koczoń. Na drugiej pozycji uplasowała się Barbara Ostaszewska, a na trzeciej – Monika Cegielska. Natomiast w kategorii open mężczyzn zwyciężył Paweł Marcichowski. Drugi był Daniel Zięba, a trzeci – Piotr Zięzio.

Turniej odbył się w ramach Otwartych Mistrzostw Bolesławca 2010. Zawody zostały zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz TOP.