Nowi-starzy piłkarze w BKS

pilkarz-mecz-bks-dziegleski
istotne.pl 0 graczyk, mielnik, piotr dzięgleski, bks bolesławiec

Już wkrótce kibice BKS Bobrzanie zobaczą na murawie trzech nowych-starych piłkarzy bolesławieckiego klubu. Treningi z zespołem wznowili Łukasz Graczyk i Paweł Dzięgleski. Po rocznej przerwie do Bolesławca powrócił Kamil Mielnik (ostatnio Czarni Lwówek Śląski). Nowi-starzy piłkarze na pewno pomogą zespołowi w osiąganiu jak najlepszych wyników.

Paweł Dzięgleski wznowił treningi z BKSPaweł Dzięgleski wznowił treningi z BKSfot. MZ
Z zespołem trenuje też Łukasz GraczykZ zespołem trenuje też Łukasz Graczykfot. MZ
Po rocznej przerwie do BKS powrócił Kamil MielnikPo rocznej przerwie do BKS powrócił Kamil Mielnikfot. MZ

W sobotę z Bazaltem Sulików

Najbliższy mecz bolesławianie rozegrają 1 września (sobota) o godzinie 17:00, na stadionie przy ul. Spółdzielczej w Bolesławcu. Przeciwnikiem drużyny Pawła Żmudzińskiego będzie kolejny beniaminek – Bazalt Sulików. Po 3 kolejkach BKS z kompletem zwycięstw zajmuje 2 miejsce w tabeli.

(informacja: BKS Bobrzanie/ii)