BKS: wygrana na zakończenie rozgrywek

bks-bobrzanie-lotnik-jezow-sudecki-pilkarz-mecz
fot. istotne.pl W ostatnim meczu sezonu 2011/2012 BKS Bobrzanie pokonał na wyjeździe Pagaza Krzeszów 4:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Damian Kamuda (3) i Jan Wojciechowski. BKS zakończył rozgrywki na trzecim miejscu.
istotne.pl 0 pagaz, krzeszów, bks bolesławiec

W niedzielę, 10 czerwca, seniorzy BKS Bobrzanie rozegrali ostatni mecz sezonu 2011/2012. Wyjazdowe spotkanie z Pagazem Krzeszów zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 4:1. Do przerwy BKS prowadził 2:0, po golach Damiana Kamudy z 16 i 25 minuty. Po zmianie stron bramki dla naszego zespołu zdobyli jeszcze: Jan Wojciechowski (58 minuta) i ponownie Damian Kamuda (65 minuta). Seniorzy BKS Bobrzanie zakończyli rozgrywki na trzecim miejscu. Do awansu do IV ligi zabrakło jednego zwycięskiego meczu... Pozostaje mieć nadzieję, że w nowym sezonie, pod okiem nowego trenera nasz zespół zdobędzie awans.

Kibiców piłki nożnej w naszym mieście ucieszy informacja o juniorach BKS, którzy prawdopodobnie będą grali w Lidze Dolnośląskiej Juniorów. Po zwycięstwie (4:0) nad Włókniarzem Leśna juniorzy BKS zajmują drugie miejsce w tabeli. Lider tabeli (Włókniarz Mirsk) zadeklarował, że nie będzie występować w LDJ. Efektem takiej decyzji do LDJ awansuje druga drużyna z tabeli, czyli BKS.